Mistrovské utkání Bohemians Praha 1905 - FCT 0:3 (0:1)

Název

Popis

Bohemians Praha 1905 - FC MAS Táborsko 0:3 (0:1)
Branky a nahrávky: Ondráček (Mischnik), Horský (Kubovský), Kubovský (Horský, Holoubek).
K dalšímu utkaní mistrovské soutěže České ligy žáků přivítali Klokani z Vršovic vedoucí tým tabulky FCT. Během tréninkového týdne
jsme se připravovali na kvalitního soupeře. Již v úvodu jsme si sjednali patřičný respekt naším pohybem a držením míče. Po několika
šancích z 8´a 14´jsme poprvé udeřili. Po individuálním uvolnění Mischnika a centru do vápna si naběhl Ondráček a skóroval 1-0. V naší
aktivní hře jsme stále pokračovali, i když jsme díky nepřesnostem poskytli soupeři několik standardních situací, se kterými se již naše
obrana vypořádala. Za stavu 1-0 se odcházelo do kabin. Druhý poločas začal již zcela v naší režii a soupeře jsme dostali pod větší tlak.
Ve 43´vysunul Kubovský Horského a ten chladnokrevně skóroval před vybíhajícím brankařem 2-0. O dvě minuty později jsme zúročili
další ofenzivní akci našeho týmu, kdy agilní Holoubek vyslal kolmici na Horského a ten vrátil gólovou přihrávku Kubovskému, který dával
třetí gól do prázdné brány 3-0. Tím jsme definitivně zlomili soupeře. Následně jsme vyslali do útoku Weinzettela, kterého vysunul chytrou
přihrávkou Kokeš, ale byl sražen k zemi. Píšťalka sudího zůstala němá, proto konečný výsledek 3-0 se nezměnil. Vyzdvihnul bych tímto
celý tým za předvedený výkon a zároveň bych pozval diváky ke středečnímu derby s FC Písek, na které se všichni těšíme.